0 (222) 236 21 66

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Tarihçe

1989 yılında Eskişehir sanayi çarşısında Recep TAŞEL tarafından kurulan firmamız, Galvano ekipmanları ve Galvano Kimyasalları satışı işi ile ticari hayatına başlamıştır.

1992 yılında ise üretime yönelerek çinko kaplama, dekoratif nikel-krom kaplama, sert krom kaplama ve bakır kaplama çeşitleri ile Eskişehir'de beyaz eşya, ısı cihazları, makine fabrikalarına dolap ve askı banyolarında fason kaplama yapılmaya başlanmıştır.

2007 Ocak ayından itibaren otomasyona geçen işletmemiz otomotiv sektöründe de her geçen gün kendini yenileyerek iddialı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 Yüzey işlemler konusunun önemini bilen firmamız kaliteli, süratli ve standart üretim yaparak müşteri portfoyünü hızlı büyütmüş ve bugünkü hakettiği konuma gelmiştir.

Şu anda 1700m2 alanda OSB 9. Cadde No:58 ESKİŞEHİR adresindeki firmamız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ISO-9001:2015 kalite yönetim sistemi belgesini yenileyerek çalışmalarına devam etmektedir.

 

Kalite Politikamız

Kalite; temel iş ilkemiz ve yaşam felsefemizdir.
Tüm çalışanlarımızın birlikteliği ve sürekli iyileşen performansımızla müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve beklentilerini düşük maliyette, hatasız ve zamanında karşılamaktır.
Bunları yaparken;

  • Çalışanlarımızın eğitimi, sağlığı ve güvenliğine,
  • Kaynaklarımızın etkin ve verimli kullanılmasına,
  • Çevrenin korunmasına,
  • Kalite iyileştirme çalışmalarının sürekliliğine önem veririz.

Vizyonumuz

Uluslararası Kalite ve Çevre Standartlarında hizmet veren kuruluşumuzun yurtiçi ve yurtdışında sektörde gösterdiği artan üretim ve başarı grafiğini maksimum noktaya taşımaktır.

Misyonumuz

Kaplama sektöründe üretimimizi, çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi geliştirerek, ürün kalitesinde lider, %100 müşteri menuniyeti ile sektörümüzde öncü ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.